Otomatik Kepenk

Hırsızlık olaylarının hızla artmaya başladığı, mobese kameralarının, güvenlik kameralarının ve güvenlik alarmlarının bile bu olayları engellemekte yetersiz kaldığı günümüzde, mağaza ve dükkanları, iş yerlerini ve bunun gibi çeşitli mekanları koruma altına almak için en ideal güvenlik önlemi seçeneği uzun yıllardan beri tercih edilen kepenkler olmakta.

Pasaj içlerinde, sokak ve caddelerdeki eskimiz kepenklerin de yeni teknoloji ve çok daha kaliteli, dayanıklı olan malzemeden üretilmiş kepenkler ile çok kısa süre içerisinde değiştirilmesi tavsiye ediliyor. Firmamız, kepenk imalat ve montajı gerçekleştiriyor. Peki, izmir kepenk ne tip kepenklerin üretimini hangi mağazalar için yapıyor?

Otomatik Kepenkler

Otomatik kepenkler olarak tabir edilen, kullanımı kolay, uzaktan kumanda ile indirip kaldırabileceğiniz, sizi yormayan, zamandan kazandıran ve hata yapmanıza imkan tanımayan kepenkler, en çok tercih edilen üretimlerimiz arasında yer alıyor. Bu tip kepenkler, otomatik kepenk izmir firması aracılığıyla üstün güvenlik önlemi almak için büyük mağazalarda tercih edebilmeniz mümkün.  Diğer kepenk imalatlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir, aynı zamanda sitemizi de inceleyebilirsiniz.

Kepenk Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Çelik ya da alüminyum malzeme kullanımına, kepengin otomatik olup olmama durumuna, kullanılan malzeme miktarına göre belirlenen kepenk fiyatları bütçenizi zorlamayacaktır. Firmamız ile iletişime geçerek, imalat ve montaj hizmetlerimiz ile birlikte kepenk fiyatlarımız ile ilgili ayrıntılı bilgiler edinebilmeniz mümkündür.

Leave a Reply

Change Language »