İzmir Otomatik Kepenk Sistemleri ve Kepenk Tamiri

İzmir Kepenk, sunduğu ürün çeşitliliği ile özellikle İzmir ve Ege Bölgesi’nde kepenk sektöründe aranan firmalardan biri olmuştur. Sektöre panjur ve otomatik kepenk imal ederek başlayan firma, zaman içinde büyüyerek alanında uzmanlaşmıştır. İzmir otomatik kepenk sistemleri yer kaplamadıkları oldukça kullanışlıdırlar. Hammaddelerinin galvaniz kaplı ve elektrostatik toz boyadan oluşması nedeniyle dış etkenlerden zarar görmez ve aşınmazlar. Alüminyum kepenklere göre daha güvenli oldukları için pek çok firma tarafından tercih edilirler.
İzmir kepenk, teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayarak kendini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir. Bu yeniliklerin bir ürünü olarak akıllı ev otomasyon sistemleri geliştirmiştir. Daha huzurlu, daha rahat ve daha güvenli evler için cep telefonuyla kontrol edilebilen otomasyon sistemleri sayesinde, uzaktan çiçekler sulanabilir, panjurlar kapatılabilir ya da kapı açılıp kapatılabilir. Eve gelmeden klimanın çalışması istendiğinde klima çalıştırılabilir veya acil durumlarda bir tuşa basarak yardım çağırılabilir.
İzmir otomatik kepenk sadece kepenk sistemleri konusunda değil bariyer sistemlerinde de uzmanlaşmıştır. Otoparklarda araçların giriş ve çıkışlarını sistemli bir şekilde düzenlemek için İzmir Kepenk kontrol elektroniği tasarlayarak, tüm geçiş sistemlerini denetleyebilecek bir bariyer sistemi kurmuştur. Güvenliği öncelikli hale getirerek, emniyet fotoseli ve loop dedektörü bağlantısı ile araçların ve otoparkın güvenliğini sağlamayı mümkün kılmıştır.
İzmir Kepenk, otomatik kapı sistemleri, Motorlu panjur sistemleri, seksiyonel kapılar, hızlı PVC kapılar, otomatik çelik kepenk ve akordiyon kepenk gibi pek çok ürün seçeneği sunarak, sektöre damgasını vuran bir firma olmuştur.

Leave a Reply

Change Language »